Hakkımızda

Safir Raf  ve Mağaza Sistemleri Ltd. Şirketi müşterilerimizin ihtiyaç ve koşullarına göre  mağaza  ve  raf sistemleri konularında   yıllardır tasarım,projelendirme üretim, ve kurulum  hizmeti vermektedir.

Aralarında perakende satış mağazaları, fabrikalar,toptancı ve dağıtım şirketleri olan çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Safir Raf olarak,mevcut tecrübe ve bilgimizi kullanarak her bir müşterimize   en iyi ürün ve hizmeti sunup, ihtiyaçlarını fazlası ile karşılayıp, işlerinin gelişmesine katkıda bulunmuşuzdur.

İşlerinin çapı veya taleplerinin çeşidi ne olursa olsun,Safir Raf ve Mağaza Sistemleri  yüzlerce firmanın ihtiyaçlarını giderme konusunda güvenini ve takdirini kazanmıştır.Sektöre getirdiğimiz  kalite standartlarımız, kaliteli tasarım ve  hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizle uzun süreli işbirliği sağlamıştır.

Safir Raf olarak, hem tasarımsal hem de ticari açıdan başarı sağlamak için müşterilerimizle işbirliği içinde ve uyumlu çalışmaya önem veririz.

Müşterilerin faaliyet alanları, lokasyonları ve talepleri  ne olursa olsun; onların beklentilerinin üzerinde kaliteli iş ve servis vermeyi ilke  edinmişizdir.